Binnenlandse plaatsingen 2018/2019

 

1. RIJNSBURGSE BOYS ........ PRE SEASON CUP 2018

Rijnsburgse Boys gaat met 2 meisjes-teams meedoen aan de Pre Season Cup te Rijnsburg
                         
=====================================

2. HEERENVEEN  ........ PRE SEASON CUP 2018

Heerenveen  gaat met 2 meisjes-teams (MO12 en MO14) meedoen aan de Pre Season Cup te Rijnsburg

                           

==========================================

3. KAA GENT (B) ........ PRE SEASON CUP 2018

KAA Gent gaat met 3 meisjes-teams meedoen aan de Pre Season Cup te Rijnsburg
                                 
======================================

4. EXCELSIOR R. ........ PRE SEASON CUP 2018

Excelsior R.  gaat met 3 meisjes-teams meedoen aan de Pre Season Cup te Rijnsburg
                                  
======================================

5. R.C.L. ........ PRE SEASON CUP 2018

R.C.L.  gaat met haar MO16 deelnemen aan de Pre Season Cup te Rijnsburg
                                     

=============================================

6. ADO DEN HAAG........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

ADO Den Haag gaat met 2 meisjes-teams meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag
                                          
========================================

7. K. KONTICH (B)........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

K. Kontich gaat met haar MO16 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag
                                           
========================================

8. DIA ACADEMY ..... 5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

DIA Meisjes academy uit Teteringen komt met haar MO16 deelnemen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag.
                                             
======================================================

9. KAA GENT (B) ..... 5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

KAA Gent komt met haar MO14 haar wisselbeker verdedigen op de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag.
                                                
==================================================

10. sc. WOEZIK ........ PRE SEASON CUP 2018

sc. Woezik uit Wijchen gaat met haar MO16 deelnemen aan de Pre Season Cup te Rijnsburg
                                                

=============================================

11. EXCELSIOR R. ........ TOPSHELF EUROPA LEAGUE

Excelsior R. gaat meedoen aan de zondagcompetitie van de Topshelf Europa League met haar MO14 en MO16
                                  
======================================

12. TOPSPORTSWORLD ACADEMY........TOPSHELF EUROPA LEAGUE

Titelverdediger Topsportsworld Acaemy gaat meedoen aan de zondagcompetitie van de Topshelf Europa League met haar MO14 en MO16
                                   
========================================

13. ADO DEN HAAG........TOPSHELF EUROPA LEAGUE

ADO Den Haag  gaat meedoen aan de zondagcompetitie van de Topshelf Europa League met haar MO14 en MO16
                                          
========================================

14. sc. WOEZIK ........TOPSHELF EUROPA LEAGUE

sc. Woezik  gaat meedoen aan de zondagcompetitie van de Topshelf Europa League met haar MO14 en MO16

                                                

=============================================

15. ALLIANCE'22........TOPSHELF EUROPA LEAGUE

Alliance'22 gaat meedoen aan de zondagcompetitie van de Topshelf Europa League met haar MO16
                                          
========================================

16. DIA ACADEMY........TOPSHELF EUROPA LEAGUE

DIA Academy  gaat meedoen aan de zondagcompetitie van de Topshelf Europa League met haar MO16
                                          
========================================

17. D.S.V.P.........TOPSHELF EUROPA LEAGUE

D.S.V.P.  gaat meedoen aan de zondagcompetitie van de Topshelf Europa League met haar MO14
 
                                                   
==========================================

18. JEKA........TOPSHELF EUROPA LEAGUE

JEKA  gaat meedoen aan de zondagcompetitie van de Topshelf Europa League met haar GU14
 
                                         
==========================================

19. B. MONCHENGLADBACH (DUI)........TOPSHELF EUROPA LEAGUE

B. Monchengladbach  gaat meedoen aan de zondagcompetitie van de Topshelf Europa League met haar GU17

                                     

=============================================

20. STANDARD LUIK (B)........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

Standard Luik gaat met 2 meisjes-teams (MO14 en MO17)meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag
                                       
==========================================

21. HANNOVER 96 (DUI)........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

Hannover 96 gaat met haar MO14 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag
                                          
===========================================

22. FC PARIS (FRA)........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

FC Paris gaat met haar MO17 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag
                                           
===========================================

23. SC. 'T GOOI........TOPSHELF EUROPA LEAGUE

sc. 't Gooi  gaat meedoen aan de zondagcompetitie van de Topshelf Europa League met haar MO14
                                                 
================================================

24. FEYENOORD........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

Feyenoord gaat met haar MO17 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag
                                             
=================================================

25. FSV GUTERSLOH (DUI)........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

FSV Gutersloh gaat met haar MO14 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag
                                                    
=================================================

26. EXCELSIOR R. ........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

K. Kontich gaat met haar MO14 en MO17 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag
                                                  
==================================================

27. FC PARIS (FRA)........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

FC Paris gaat naast haar MO17 ook met haar MO14 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag
                                           

 

=================================================

28. FEYENOORD........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

Feyenoord gaat ook met haar MO14/15 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag
                                             
=================================================

29. HANNOVER 96 (DUI)........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

Hannover 96 gaat naast met hun MO14 ook met haar MO17 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bi VUC Den Haag
                                          
===========================================

30. FORZA CAMPIONES (VS)........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

Forza Campiones, een Academy uit Austin in de staat Texas (USA) gaat zowel met haar MO14  meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag en maken hier een Holland Tour
                                            
============================================

31. ABC BRANIK PRAHA (TJE)........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

De Praagse Academy van ABC Branik gaat zowel met haar MO14 als hun MO17 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag en maken hier een Holland Tour

                                            

===================================================

32. VV. ALKMAAR ACADEMY........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

De Meisjesacademie van vv.Alkmaar (voorheen Telstar en AZ) gaat zowel met haar MO14 en MO15 als hun MO17 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag 
                                                
======================================================

33. FC FLEURY (FRA)........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

FC Fleury'91 Femme uit Fleury Merogis (ten zuiden van Parijs) gaat met haar MO15 en MO17 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag
                                                                            
=====================================================

34. FC ISERLOHN (DUI)........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

FC Iserlohn uit Iserlohn in de buurt van Dortmund en Bochum gaat met haar MO17 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag 
                                                                                       
=====================================================                                         

35. BAYER LEVERKUSSEN (DUI)........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

Bayer Leverkussen uit Leverkussen gaat met haar MO17 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag 
                                                         
=====================================================

36. FC METZ (FRA)........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

FC Metz uit Metz gaat met haar MO14 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag 
                                                       
=====================================================

37. ZULTE WAREGEM (B)........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

Zulte Waregem uit Waregem gaat met haar MO17 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag 
                                                         
=====================================================

38. APPLETON AFC GU11..... HOLLAND TOUR 2019

* Komen van 7 tem 10 Juni 2019
* Komen met 10 a 12 speelsters en 10 a 12 ouders
* Komen vliegen naar Schiphol
* Huren op het vliegveld auto's
* Verblijven in de omgeving van Haarlem/Zandvoort/Amsterdam
 

8 Juni 2019

- Oefenwedstrijd              DSS Haarlem MO11 - Appleton AFC GU11      10.00 uur

                                                       
- Bezoek Johan Cruyff Arena in de middag 
 

9 Juni 2019

Doen ze mee aan het KiKa Jeugdtoernooi van Alliance'22 te Haarlem

                                                      
Na afloop vliegen ze weer huiswaarts vanaf Schiphol
                                                      
======================================================

39.  N.E.C. NIJMEGEN....... TALENT GOALS INDOOR CUP

NEC uit Nijmegen gaat met haar JO15-2(spelende 2e Divisie) deelnemen aan de Talent Goals Indoor Cup te Zaandam op 29 December 2018 a.s. 
                                                     
=========================================================

40. ESSEX ROYALS FC...... HOLLAND TOUR 2019

Essex Royals FC uit Wickford komt wederom naar Nederland

6 Juli oefenwedstrijd D.W.S. JO17/2    - Essex Royals U16/17      14.00 uur                  

=======================================

41. SPARTA PRAQUE (TJE)........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

Sparta Praque uit Praag gaat met haar zowel haar MO15 als haar MO17 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag

                                                   

===============================================================

42. IFK GOTHENBURG (ZWE)........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

IFK Gothenburg uit Gothenburg gaat met haar zowel haar MO14 als haar MO17 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag 
 
1 Juni oefenen op het terrein van Spartaan'20 tegen Sportsworld Girls Academy
                                                                
=========================================================

43. OSV BREIDABLIK (IJSLAND)........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

OSV Breidablik uit Kopavogur gaat met  MO17 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag 
                                                                
===========================================================

44. REGIOTEAM TWENTE ........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

Regioteam Twente uit Oldenzaal gaat met haar MO15 meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag 
                                                             
===========================================================

45. JONG FC TWENTE ........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

FC Twente Vrouwenacademie gaat met haar Jong FC Twente  meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Deb Haag

                                                      

====================================================

46. DIA GIRLS ACADEMY ........5e TOPSPORTSWORLD INT. ELITE GIRLS CUP 2019

DIA Girlsacademie gaat met haar MO17  meedoen aan de 5e Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag

==============================================================

47. ST ALBANS FC U14 (UK)..... HOLLAND TOUR 2019

ST ALBANS FC uit Albans/Herefordshire komt met haar JO14 van 31 Mei tem 2 Juni 2019 naar Nederland. Komen met totaal 30 a 40 personen en verblijven in Limburgse Peel. Willen een toernooi spelen

Gaan op 1 Juni deelnemen aan het toernooi van SEC Soest

====================================================

48. SPORTING 87 (UK)..... HOLLAND TOUR 2019

SPORTING 87 FC U15 en U16 uit Bury St Edmunds/Suffolk komen van 29 Mei tem 1 Juni 2019 en verblijven in Limburgse Peel te America.
Zoeken op 30 Mei voor beiden teams een oefenwedstrijd op max 65 km rijden vanaf America
==================================================================

49. COLTON JUNIORS FC U12..........HOLLAND TOUR 2019

Colton Juniors uit Colton/West Yorkshire komt wederom met hun U12 naar Nederland. Nu voor het 8e jaar achterelkaar en voor het 8e jaar via Jero Sports. Komen van 27 tem 31 Mei 2019 en verblijven met 40 personen in Duinrell.
Spelen op 28 Mei tegen en bij vv. Rockanje om 19 uur en 29 Mei bij Blauw Zwart Wassenaar om 17 uur
================================================================
 

50. DRIGHLINGTON JUNIORS FC U9 (2X)..... HOLLAND TOUR 2019

  Drighlington Juniors FC U9 uit Drighlington/West Yorkshire komt met 2 U9 teams (6x6) van 24 tem 27 Mei 2019 met 75 personen en verblijven in Heijderbos te Heijnen.

  Zoeken voor beiden teams op 25 Mei 2019 een oefenwedstrijd 6x6
Op 26 Mei spelen ze een Mini-toernooi op de velden van sv. Deurne

  ==================================================================

51. EAGLES FITTER FANS (CRYSTAL PALACE)........... HOLLAND TOUR 2019

  Eagles Fitter Fans komt wederom dit jaar naar Nederland van 24 tem 27 Mei 2019 en spelen 2 oefenwedstrijden
  Zaterdag 25 Mei 2019 in de regio Noord Holland en op Zondag 26 Mei 2019 gaan ze wederom op hun verzoek spelen tegen Veteranen 1 van vv. Hekelingen. Ivm het feit dat ze al 5 jaar een vriendschappelijke band met elkaar onderhouden is speciaal deze wedstrijd in het teken gezet van KiKa en ook de entourage is ernaar.... Woudestein

Ivm nacompetitie Excelsior R. eventueel die dag is tijdstip n.n.b.
Entree is minimaal 2 euro en komt ten goede van KiKa!!!
                                 
 
===============================================

52. BENNETT MEMORIAL SCHOOL U13..... BELGIUM TOUR

Bennett Memorial School U13 rugby verblijft van 5 tem 8 April 2019 samen met haar U15 rugby in Mol te Belgie.
Spelen op 6 april een oefenwedstrijd te Tilburg bij RC Tilburg en op 7April gaan ze naar RC Ducks te Boxtel
                  
========================================================

53. BENNETT MEMORIAL SCHOOL U15..... BELGIUM TOUR

Bennett Memorial School U15 rugby verblijft van 5 tem 8 April 2019 samen met haar U13 rugby in Mol te Belgie.
Spelen op 6 april een oefenwedstrijd te Tilburg bij RC Tilburg en op 7April gaan ze naar RC Ducks te Boxtel
                  
========================================================

54. PRINCETON UNIVERSITY DAMES..... GERMANY/HOLLAND TOUR

Princeton University Dames uit New Jersey gaat in Maart een Tour maken. Zijn kampioen geworden in de 1e Divisie in Amerika. Gaan eerst naar Munster en Leverkussen van 16 tem 18 Maart, spelen daar een wedstrijd tegen Borussia Bocholt e bezoeken de wedstrijd B. Leverkussen - Werder Bremen. Na de wedstrijd op 18 Maart reizen ze naar Haarlem en oefenen op 20 Maart tegen asv. Wartburgia. 21 Maart na een dagje Rotterdam sluiten ze die af met de Interland in de Kuip tussen Nederland en Wit Rusland
                   
======================================================

55. KS SLEZA WROCLAW (POL)..... 5E TOPSPORTSWORLD GIRLS ELITE CUP

Het Poolse KS Sleza Wroclaw gaat met haar MO14/15 en MO16/17 deelnemen op 30 en 31 Mei 2019 aan de Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag
                               
========================================================

56. DE BETROKKEN SPARTAAN JO17.... OSS TALENT CUP 2019

De Betrokken Spartaan gaat met haar JO17 deelnemen aan de 1e Oss Talent Cup op 31 Mei en 1 Juni 2019 en wordt gehouden bij oa sv. TOP
 

                           

==========================================================

57. FC HONKA (FIN)..... 5E TOPSPORTSWORLD GIRLS ELITE CUP

Het Finse FC Honka gaat met haar MO14/15  deelnemen op 30 en 31 Mei 2019 aan de Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag
                              
===================================================

58. FC EINDHOVEN..... 5E TOPSPORTSWORLD GIRLS ELITE CUP

FC Eindhoven gaat met haar MO16/17  deelnemen op 30 en 31 Mei 2019 aan de Topsportsworld Elite Girls Cup bij VUC Den Haag
                               
=====================================================

59. ADO DEN HAAG ...... ADO/GSN CUP 2019

ADO Den Haag gaat met haar MO11 en MO12 deelnemen aan de ADO/GSN Cup bij VUC Den Haag
                                 
====================================================

60. SV. SAESTUM...... SAESTUM/GSN CUP

sv. Saestum uit Zeist gaat met haar MO19 deelnemen aan de Saestum/GSN Cup
                               
=========================================================

61. TGA...... SAESTUM/GSN CUP

Topsportsworld Girls Academy gaat met haar MO19 deelnemen aan de Saestum/GSN Cup

                              

==========================================================

62. FC EINDHOVEN...... SAESTUM/GSN CUP

FC Eindhoven gaat met haar MO19 deelnemen aan de Saestum/GSN Cup
                                  
===================================================
 

63. sc. WOEZIK...... SAESTUM/GSN CUP

sc. Woezik gaat met haar MO19 deelnemen aan de Saestum/GSN Cup

                                

===========================================================

64. SC. BUITENVELDERT ...... ADO/GSN CUP 2019

sc. Buitenveldert uit Amsterdam gaat met haar MO11 en MO13 deelnemen aan de ADO/GSN Cup bij VUC Den Haag
                                
======================================================

65. WEST FLAMES/CLUB BRUGGE...... ADO/GSN CUP 2019

West Flames-Club Brugge gaat met haar MO11 en MO13 deelnemen aan de ADO/GSN Cup bij VUC Den Haag
                                  
======================================================

66. LOSTOCK HALL JFC U15 (UK)....BELGIAN TOUR 2019

LOSTOCK HALL JFC U15 uit Lostock Hall/Preston komt van 24 tem 27 Mei 2019 naar Belgie. 
Verblijven met 21 personen op Sunparcs Kempense Meren te Mol (B)   
 
Gaan op 25 Mei oefenen om 15 uur tegen vv. Belfeldia te Belfeld en op 26 Mei om 12 uur bij HVV'24 te Hulst
   
==========================================================

67. EBBSFLEET UNITED FC U16...... HOLLAND TOUR 2019

Doen weekend mee aan de Easter Open South. Zaterdags geplaatst voor de Finale ronde
Hierin werden ze 3e in de poule en eindigde daarom op een gedeelde 5e plaats.
Gaan op 22 April oefenen in Deurne tegen de sv. Deurne
               
==========================================================================

68. DRIGHLINGTON JUNIORS FC U9 (2X)..... HOLLAND TOUR 2019

Drighlington Juniors FC U9 uit Drighlington/West Yorkshire komt met 2 U9 teams (6x6) van 24 tem 27 Mei 2019 met 75 personen en verblijven in Heijderbos te Heijnen.

Gaan met beiden teams op 25 Mei oefenen tegen ????

 

Zondag 26 Mei spelen ze een mini-toernooi te Deurne met SJVV en sv. Deurne

===========================================================

69. SHEFFIELD UNITED FC GU13...... EUROPE TOUR 2019

Verblijven van 30 Mei tem 2 Juni 2019 in Antwerpen en willen op 1 Juni oefenen in Rotterdam.

Spelen op 1 Juni eerst rond middaguur op het terrein van Spartaan'20 tegen Sportsworld Girls Academy

 

* GSN/TGA MO13 - Sheffield United FC GU13            

  

=======================================================================

70. FC AALSMEER MO11...... ADO/GSN CUP 2019

FC Aalsmeer gaat met haar MO11 deelnemen aan de ADO/GSN Cup bij VUC Den Haag
                             
===============================================================

71. GENERATION ONE U13...... ADO/GSN CUP 2019

Generation One gaat met haar MO13 deelnemen aan de ADO/GSN Cup bij VUC Den Haag
                                                     
=========================================================================

72. SC. BUITENVELDERT ...... SAESTUM/GSN CUP 2019

sc. Buitenveldert uit Amsterdam gaat met 2 teams deelnemen aan de Saestum/GSN Cup bij sv. Saestum te Zeist
                                
======================================================

73. HAARLEMSE MEISJES VOETBAL SCHOOL ...... SAESTUM/GSN CUP 2019

H.M.V.S. gaat deelnemen aan de Saestum/GSN Cup bij sv. Saestum te Zeist
                                
======================================================

74. OJC ROSMALEN...... SAESTUM/GSN CUP 2019

OJC Rosmalen gaat deelnemen aan de Saestum/GSN Cup bij sv. Saestum te Zeist
                                
======================================================