* officiële toernooi loting zal plaatsvinden door middel van video opname die met alle deelnemers gedeeld zal worden.

Deelnemende teams Meisjes U14/15

1. ADO Girls Academy            - Den Haag                            

2. KAA Gent                            - Gent (B)                               

3. Topsportsworld Academy  - Haaglanden                         

4. Hannover 96                       - Hannover (Dui)                  

5. Standard Luik                     - Luik (B)                                                                                                                                                        

6.  Excelsior R.                        - Rotterdam                            

7.  Paris FC                              - Parijs (Fra)                            

8. Feyenoord                        - Rotterdam                               

9. Forza Campiones             - Austin/Texas  (USA)             

10. ABC Branik Praha            - Praag  (Tje)                              

11. vv. Alkmaar Academy U14   - Alkmaar                                  

12. FC Metz                             - Metz  (Fra)                                  

13. Sparta Praque                     - Praag  (Tje)                            

14. IFK Gothenburg               - Gothenburg (Zwe)                                                                                                                      

15.  Regioteam Twente          - Enschede                                   

16. KS Sleza Wrocklaw           - Wrocklaw (Pol)                       

17. vv. Alkmaar Academy U15   - Alkmaar                                  

18. FC Fleury                            - Fleury Megonis (Fra)               

19. FSV Gutersloh                    - Gutersloh (D)                             

20.  FC Honka                           - Espoo (Fin)                                   

Deelnemende teams Meisjes U16/17

1. ADO Girls Academy                    - Den Haag                           

2.  IFK Gothenburg                       - Gothenburg (Zwe)            

3. Topsportsworld Academy          - Haaglanden                       

4. Standard Luik                             - Luik  (B)                               

5. KAA Gent                                    - Gent (B)                               

6. FC Paris                                      - Parijs (Fra)                           

7.  DIA Academy                            - Teteringen                             

8. Feyenoord                                  - Rotterdam                               

9. FC Iserloh                                  -Iserloh                                      

10. Jong FC Twente                       - Enschede                               

11.  Excelsior R. U17                     - Rotterdam                                   

12. Hannover 96                            - Hannover (Dui)                       

13.  KS Sleza Wrocklaw                 - Wrocklaw (Pol)                      

14.  ABC Branik Praha                     - Praag (Tje)                            

15. vv. Alkmaar Academy              - Alkmaar                                    

16. FC Fleury                                   - Fleury Merogis (Fra)               

17. Bayer Leverkussen                   - Leverkussen (Dui)                    

18. Zulte Waregem                         - Waregem (B)                            

19.  Sparta Praque                          - Praag (Tje)                              

20. osv Breidablik                           - Kopavogur (IJs)                                                                                                 

 

        

                                           

 

 

=======================================================

PROGRAMMA VAN DEZE DAGEN VOLGT IN DE PRESENTATIEGIDS JANUARI 2019